ua en ru

У Вінницькій області поховали АТОшника, який загинув у власному будинку

У Вінницькій області поховали АТОшника, який загинув у власному будинку Фото: Похорон бійця (vinnitsaok.com.ua)

У 2014 році Віктор пішов добровольцем на Донбас

У Вінницькій області провели в останню путь бійця "Айдара" Віктора Супруна, який загинув у власному будинку. Військового поховали в селі Погребище. Про це повідомляє "Вінниця ок".

Попрощатися з відважним воїном-добровольцем у будинку господаря зібралися крім рідних і близьких, жителі міста, сусіди, колишні найкращі друзі-однокласники, його побратими з батальйону і учасники АТО Погребищенського району.

У жалобній церемонії також взяли участь представники місцевої влади та військкомату, побратими з батальйону "Айдар".

Віктор Супрун народився 30 вересня 1969 року в Погребищі. З 1976 по 1985 роки навчався в Погребищенській восьмирічній школі №2. Після її закінчення отримав спеціальність теплотехнологій у Вінницькому політехнічному технікумі. Працював на різних підприємствах, зокрема Погребищенському цукровому заводі. Потім займався будівельно-ремонтними роботами, мав свій невеликий бізнес.

З серпня 2014-му пішов добровольцем на схід України захищати територіальну цілісність і незалежність Батьківщини. Через рік, після виконання свого військового обов'язку, звільнився в запас.

Нагадаємо, що 24 липня в приватному будинку стався вибух, в результаті якого загинув 48-річний Віктор Супрун. Попередньо встановлено, що до трагедії призвело необережне поводження з вибухонебезпечним предметом.

До речі, у Дніпрі попрощалися з ветераном АТО, загиблими в перестрілці.