ua en ru

У Вінницькій області попрощалися з бійцем АТО, який віддав життя за Україну

У Вінницькій області попрощалися з бійцем АТО, який віддав життя за Україну Фото: Анатолій Твердола (Facebook)

Боєць був одружений, разом з дружиною виховували двох синів

Боєць АТО Анатолій Твердола, військовий з 9-го окремого мотопіхотного батальйону "Вінниця" 59-ї окремої мотопіхотної бригади, загинув поблизу Маріуполя в селі Водяне від численних кульових поранень грудей і спини. 10 грудня у Гайсинському районі військового проводили в останню путь.

Анатолій Твердола Іванович народився 14 березня 1970 року в с. Лад.Хутори Гайсинського р-ну, в сім'ї колгоспників, передає Vinbazar. Навчався в середній школі, а після її закінчення, продовжив освіту в Вінницькому професійному училищі. Строкову службу в Радянській армії проходив у десантно-штурмовій бригаді, яку закінчив у званні старшого сержанта. По закінченні строкової служби продовжував служити у Західній групі радянських військ у Німеччині. Після звільнення в запас повернувся додому і працював в органах міліції, пожежної частини, у службі охорони в р. Ладижин.

Боєць був одружений, разом з дружиною виховували двох синів. Учасник Революції Гідності, з початку бойових дій на Сході України активно займався волонтерською діяльністю. Допомагав українським воїнам одягом, продуктами, обладнанням. У січні 2017 підписав контракт військової служби і служив у 9-му окремому батальйоні 59-ї окремої мотопіхотної бригади Маріуполя в зоні АТО.

У Вінницькій області попрощалися з бійцем АТО, який віддав життя за УкраїнуУ Вінницькій області попрощалися з бійцем АТО, який віддав життя за УкраїнуФото: Похорон Героя України (vinbazar.com)

Життя Твердолы Анатолія Івановича обірвалося несподівано в період так званого перемир'я. Він героїчно загинув 8 грудня 2017 року близько 5-ї години ранку під населеним пунктом Водяне під час обстрілу військової позиції.

В останній шлях проводили бійця рідні, близькі, колеги, керівництво району та області, односельці, однокласники та вчителі.

Похований захисник на сільському цвинтарі с. Ладижинські Хутори Гайсинського району.

Як раніше писав Styler, у зоні АТО загинув доброволець.