ua en ru

Винна погода: військове керівництво відреагувало на жахливий стан полігону під Миколаєвом

Винна погода: військове керівництво відреагувало на жахливий стан полігону під Миколаєвом Фото: Жах на полігоні (facebook.com/YuliaMatvienko)

На ремонт цього полігону виділили велику суму коштів у березні 2017 року

Військове керівництво відреагувало на скандал в соціальних мережах, який спровокували фотографії жахливих умов, в яких проживають бійці на полігоні під Миколаєвом. Офіційне повідомлення опубліковано на сторінці "Оперативного командування "Південь" в соціальній мережі Facebook.

Військові стверджують, що ситуація, в якій опинилися військові на полігоні, склалася з-за несприятливих погодних умов. В кінці лютого в Миколаївській області випала рекордна кількість снігу, а вже через кілька днів настала відлига.

Крім того, на полігоні були проблеми з дренажною системою, що вже усунуті.

"Ситуація, що склалася із-за складних погодних умов в Україні, в тому числі і в Миколаївській області, коли останнім часом випало дві місячні норми опадів, наслідком яких стало погіршення побутових умов у наметовому містечку та інші незручності, оперативно вирішені в найкоротші терміни, відновлено функціонування дренажної системи і триває підтримання в належному стані іншої інфраструктури табору", - сказано в повідомленні

Крім того, на сторінці вказано, що керівництво Збройних Сил України володіє інформацією про стан справ всіх аспектів життєдіяльності військ і приймає відповідні заходи, в тому числі і щодо наслідків впливу погодних умов на повсякденну діяльність в місцях їх дислокації.

Винна погода: військове керівництво відреагувало на жахливий стан полігону під Миколаєвом

Скріншот поста (facebook.com/okPivden)

Відомо, що на даний полігон під Миколаєвом у березні 2017 року були виділені кошти для будівництва 11 казарм, двох комплексів відпочинку – для солдатів, сержантів і окремо для офіцерів, їдальні, котельної та станції водоочищення.

Нагадаємо, у мережі показали, як виживають українські військові на полігонах.

У мережі показали фото, на яких видно зовсім жахливі умови життя українських військових в наметах на полігонах. Знімки опублікувала військовослужбовець Юлія Матвієнко на своїй сторінці в Facebook.

"Сепары так до свого м'яса не відносяться, як у нас", - обурюється Юлія.

На фото видно, що намети на полігоні повністю затоплені водою. Вони встановлені в болоті і бруду, а вода затекла навіть всередину.