ru ua

"Винна Україна": у Запоріжжі жителі дали несподівані відповіді на питання про конфлікт з Росією (відео)

"Винна Україна": у Запоріжжі жителі дали несподівані відповіді на питання про конфлікт з Росією (відео) Фото: Опитування (pixabay.com)

Жителі Запоріжжя радять Порошенку їхати в Донецьк і домовлятися з Захарченком

Журналісти вийшли на вулиці Запоріжжя і зупиняли випадкових перехожих, задаючи їм два запитання: "Хто винен у війні на Донбасі?" і "Що потрібно зробити, щоб зупинити війну?". Про це повідомляє місцеве видання 061.ua.

Більшість респондентів вважають, що у війні на Донбасі винне керівництво України. Лише деякі звинувачували Путіна і Росію.

Тільки один хлопець назвав винною в конфлікті Україну, але в іншому контексті – молода людина вважає, що Україна вела неефективну гуманітарну політику на сході, а також вказав ряд історичних фактів, в яких пояснив причину поразки України. До речі, лише він один розмовляв українською мовою.

Інші ж мешканці Запоріжжя радять Порошенко їхати в Донецьк і домовлятися з Захарченко або їхати в Москву до Путіна.

"З цього відео ми нічого не вирізали - на записі відповіді всіх людей, які погодилися відповідати на питання, в хронологічному порядку. Результати можуть здатися загрозливими, але важливо розуміти об'єктивну картину настроїв в місті. Не можна сказати, що це опитування точно передає ставлення запорожців, т. к. це лише два десятки з близько 700 тисяч людей, які живуть у нашому місті. Але приблизний стан справ можна оцінити", - пишуть журналісти, які були вражені кількістю проросійських громадян в місті.

Відео: Опитування в Запоріжжі (youtube.com/061.ua)

Нагадаємо, що прокуратура Запорізької області в четвер, 11 січня, порушила кримінальне провадження щодо окремих священиків православної церкви Московського патріархату та громадської організації "Радомир" у зв'язку з розпалюванням релігійної ворожнечі.