"Винні ВСУ": в мережі розповіли про прихильників "русского міра" в полоні бойовиків

STYLER LIFE 25.01.2018 - 20:13
Колаж РБК-Україна Колаж РБК-Україна

В ув'язненні терористів знаходяться не тільки патріоти України

Колишній в'язень "ЛНР", військовослужбовець 54 бригади Олександр Іщук розповів, що в полон до бойовиків потрапляють навіть найзапекліші прихильники "русского міра". Про це передає "Обозреватель".

Боєць розповів, що, потрапивши в полон, він познайомився з мешканцем Луганська, має кримінальне минуле, якого теж помістили в ув'язнення бойовики.

"Це був такий "махровий сеп*р". Він тільки звільнився з в'язниці, а через два дні його знову закрили. Він твердо був переконаний, що він росіянин. Ніякі доводи не діяли на нього. Запитуєш у людини: "Ти звідки?" - "З Луганська". "Матір у тебе хто?" - "Українка". "А батько?" - "Українець". "А народився ти де?" - "В Луганську". "Ну, як ти можеш бути росіянином?" - "Я русский!" - і все. Ну, кажу, мені тоді немає про що розмовляти. Це нереально", - згадав Іщук.

За словами бійця, полонений шанувальник терористів все одно був упевнений в тому, що в його укладенні винні Збройні сили України, а на питання, хто ж його утримує - українська армія або "ЛНР" - він завжди мовчав.

Нагадаємо, що 22-річний боєць Нацгвардії залишив передсмертну записку перед тим, як вчинити самогубство.

Військовий застрелився під час несення служби по охороні будівлі Апеляційного суду.