ru ua

"Включити їх замість України": Жириновський зібрався приєднати до РФ нові країни

"Включити їх замість України": Жириновський зібрався приєднати до РФ нові країни Фото: Володимир Жириновський (Євген Борисовський/УНІАН)

Таку заяву він зробив в ефірі ростб

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що в результаті протистояння Ірану і США можуть відбутися зміни на Близькому Сході, й Іран з Туреччиною почнуть розвалюватися. Про це політик сказав в ефірі російського пропагандистського телеканалу "Росія 1".

"Мій прогноз: через курдів і вірмен вони і Туреччину підірвуть через 10-15 років. Тому що Вірменія тільки тоді буде допомагати американцям проти Ірану, коли їй пообіцяють території західної Вірменії. А курди мріють створити об'єднаний Курдистан. А більшість курдів у Туреччині. І тоді пів-Туреччини летить в тартарари", – сказав він.

Відео: Володимир Жириновський (youtube.com/Росія 24)

Жириновський додав, що в такому випадку Росія буде змушена" включити Іран і Туреччину в свій склад.

"Кінцевий підсумок, залишки Туреччини та Ірану увійдуть до складу Росії. Ми будемо змушені включити їх замість України", – заявив політик.

До речі, Жириновський закликав дати Нобелівську премію світу авторам "Безсмертного полку".

Одіозний росіянин вважає, що завдяки задумом автора по всьому світу люди виходять на вулиці з самими добрими і щирими намірами. Люди роблять це, щоб пам'ятати мільйони предків, які загинули в ім'я ідеї світу, а також запобігти нові війни.

Нагадаємо, що "Безсмертний полк" - російська пропагандистська громадська організація. Вона зареєстрована в 2011 році в Томську трьома журналістами. Організацією проводяться однойменні акції-марші з портретами і виступами учасників війни.

Хайп таксі #13 варто розірвати дипвідносини з Росією