ua en ru

"Увага, злодії": в одній з лікарень Києва роми промишляють крадіжками

"Увага, злодії": в одній з лікарень Києва роми промишляють крадіжками Фото: Крадіжка (pixabay.com/ru/users/TheDigitalWay)

У жінок є спільник - водій автомобіля

У мережі повідомили, що на території лікарні №6 "Медмістечко" в Києві промишляють крадіжкою роми. Жінки заходять на територію медустанови і крадуть цінні речі і гроші. Про це повідомили в групі "Я Відрадний" Facebook.

"Додамо ще трохи бонусів керівництву "Медмістечка". Ось ці дві дами, циганської національності протягом вже досить тривалого часу промишляють крадіжкою грошей на території "Медмістечка". Сьогодні нам відомо про 12 таких випадків, починаючи з вересня місяця. Також у них є спільник - водій синього автомобіля марки "Опель". Номери, на жаль, не знаємо", - повідомили на сторінці.

За словами автора поста, керівництво лікарні не діє.

"Нас цікавить питання, чому крім скотинячого ставлення до пацієнтів, за такий великий проміжок часу, керівництво медичного закладу не звернулося в правоохоронні органи з вимогою навести порядок? Не виключено, що ці дві людини також причетні до викрадення грошей на території поштового відділення на Відрадному, пост на цю тему нещодавно був у групі Мій Відрадний", - підсумували на сторінці

"Увага, злодії": в одній з лікарень Києва роми промишляють крадіжкамиФото: Злодії на території "Медмістечка" (facebook.com/ilovevidradny)

"Увага, злодії": в одній з лікарень Києва роми промишляють крадіжками

Скріншот (facebook.com/ilovevidradny)

Як раніше повідомлялося, у Києві злочинниця пробралася в школу, щоб пограбувати дитини.