ua en ru

"У всьому винні гроші": Григорій Тука висловив свою думку про конфлікт в Луганську

"У всьому винні гроші": Григорій Тука висловив свою думку про конфлікт в Луганську Фото: Григорій Тука (РБК-Україна)

Заступник міністра спрогнозував два ймовірні сценарії

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука вважає, що в конфлікті між ватажками так званої Луганської народної республіки немає політичного забарвлення. Про це Тука повідомив в ефірі телеканалу NewsOne.

За словами заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгія Туки, конфлікт між колишнім ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким і так званим главою "МВС ЛНР" Ігорем Корнетом виник виключно на фінансово-економічному ґрунті.

"Конфлікт між Плотницьким і так званими силовиками "ЛНР", зокрема Корнетом і Пасічником побудований виключно на фінансово-економічній основі, мова йде про контроль над грошовими потоками. Ніякої політики там не було і близько", - сказав Тука і повідомив, що для України не має жодного значення, хто з представників фейкових республік буде брати участь у переговорному процесі.

"Це виключно тактичні перестановки. Для України, як для держави, не має жодного значення, хто з бандитів буде керувати бандформуваннями", - вважає заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій.

Григорій Тука висловив припущення, що в подальшому можливі два варіанти розвитку подій.

Перший –це об'єднання двох фейкових республік, а точніше – об'єднання Луганської та Донецької областей. Другий варіант – це заміна Пасічника на іншого парламентера, який буде для України більш прийнятним.

"З моєї точки зору, Пасічник фігура тимчасова. Я розглядаю два можливих сценарії. Перший сценарій полягає в заміні Пасічника на особу, яка буде більш прийнятна як парламентера для України. Другий сценарій полягає в проведенні фейкового референдуму про об'єднання двох братніх народів Луганської та Донецької областей". - підсумував Тука.

Відео: Тука пояснює ситуацію у Луганську (YouTube/NewsOne)

До речі, Тука відреагував на інформацію про те, що дочка Корнета навчається в Харкові.