ua en ru

Військовий експерт назвав АТО курортом з шашликами

Військовий експерт назвав АТО курортом з шашликами Фото: АТО (instagram.com/military_tv_ua)

Військовий розповів, що втрата солдатів в АТО і в іншій частині України переноситься по-різному

АТО є "курортом для хлопчиків", де бійці відчувають себе героями. Про це розповів військовий експерт Олексій Арестович в інтерв'ю "Апострофу".

"АТО - це великий курорт для хлопчиків, великий піонертабір. Там свято неслухняності. Вони вириваються від дружин, від дітей, від тещ, їдуть туди, смажать м'ясо і живуть, як годиться нормальному українському козакові, в степу", - сказав експерт, додавши, що там вони відчувають себе вільними героями, у яких ясна свідомість.

"Я не бачив там жодної страждаючої людини. Я бачив там серед солдатів і офіцерів тільки людей, яким в кайф те, що відбувається", - заявив Арестович.

Експерт переконаний, що вони пошкодують про те, що війна закінчиться. Однак Арестович підкреслив, що такі моменти не виключають втрат серед українських солдатів.

"Чоловічий траур сильно відрізняється від жіночої жалоби. Тут зчіплюють зуби, і відразу починає вирішуватися завдання - як помститися. Такі собі "12 розгніваних чоловіків". А тут голосіння, сльози, соплі, "доки гинуть наші хлопці" і всяке таке", - сказав Арестович.

Він зазначив, що бійці АТО значно легше переносять втрати, ніж суспільство, яке живе в абсолютній безпеці та комфорті.

Відео: Інтерв'ю з Олексієм Арестовим (YouTube/Апостроф)

До речі, стало відомо, скільки росіян має померти на Донбасі, щоб вони помітили війну проти України.