ru ua

Військовий експерт розповів, скільки жителів окупованого Луганська підтримують Україну

Військовий експерт розповів, скільки жителів окупованого Луганська підтримують Україну Жителі Донбасу (Колаж РБК-Україна)

Стало відомо, як в окупованому Луганську говорять про прихід ЗСУ

На території окупованого Луганська є як проросійські, так і проукраїнські настрої. Про це розповів військовий експерт Олексій Арестович в інтерв'ю "Апострофу".

"За моїми прикидками – я дуже багато часу провів у прифронтовій зоні, я бачив людей – 15-20% гостро не люблять нас", - зазначив фахівець.

Він додав, що показники залежать від географічного розташування, - чим ближче до кордону з РФ, тим сильніші проросійські настрої.

Арестович також розповів, що він почув від місцевих жителів за кілька годин, які провів у черзі на пункті пропуску в Станиці Луганській.

"Є 15-20% сильно проросійських, які ненавидять "укропів", 15-20% сильно за нас, вони з тієї сторони прийшли і при цьому не соромляться говорити, що вони за Україну, і є маса, якій начхати: "Дайте пенсії, зарплати та припиніть стріляти", - зазначив експерт.

Також він підкреслив, що місцеві жителі, замість: "якщо ВСУ зайдуть у Луганськ", тепер кажуть: "коли ВСУ зайдуть у Луганськ".

"Вони не ставлять на цьому особливий акцент, а говорять вже як про встановлений факт", - пояснив експерт.

За його словами, місцева вчителька стверджує, що два-три місяці тому так почали говорити, навіть, прихильники бойовиків "ЛНР".

До речі, журналістка дізналась, як в Грузії ставляться до росіян і українців.