ru ua

Експерт сказав, коли активізуються російські війська

Експерт сказав, коли активізуються російські війська Фото: ЗСУ (instagram.com/military_tv_ua)

Блогер пояснив подальші дії бойовиків

Російські війська на Донбасі активізуються восени, використовуючи тактику "тисячі порізів", однак спроб взяти Маріуполь, швидше за все, не буде. Таку думку висловив військовий експерт і блогер Олексій Арестович в інтерв'ю "Апострофу".

"Поступово розкручується маховик, осінь буде гарячим часом в усіх відносинах. Восени у росіян падіння боєздатності, тому що вони звільняють солдатів-строковиків в запас. Це означає, що до вересня вони повинні вирішити всі свої військові проблеми. Я не чекаю особливих подвигів від них на Донбасі, за типом спроби взяти Маріуполь. Ми там сильніші. А от нескінченні загострення, тактика тисячі порізів, щоб лилася кров, і ця кров була підхоплена та розкручена в ЗМІ, щоб вирували солдатські матері, обурення, патріоти - це так. Це готується. Щоб писали в соцмережах, що Мінські угоди не працюють, а "проклятий режим Порошенко вбиває наших солдатів", - сказав Арестович.

Варто відзначити, що тактика "тисячі порізів" спочатку була особливо болісним способом страти в Китаї, коли від тіла жертви відрізали невеликі фрагменти протягом тривалого періоду часу.

Відео: Плани Кремля (YouTube/ Апостроф)

До речі, екс-радник Путіна назвав війну на Донбасі "ганебними плямами російської історії".