ua ru

Військовий Олег Ширяєв вважає блокаду шляхів сполучення в зоні АТО піар-акцією

Військовий Олег Ширяєв вважає блокаду шляхів сполучення в зоні АТО піар-акцією Фото: Блокада шляхів сполучення в зоні АТО

Ширяєв закликає звернути пристальну увагу на ситуацію, що виникла навколо блокади шляхів у Донбасі

Командир роти Східного корпусу "Азова" Олег Ширяєв висловив свою думку щодо ситуації з блокадою залізничних шляхів на Донбасі. Так, військовий вважає, що причетні до блокади люди "живуть сьогоднішнім днем, шукають свою хвилину слави". Ширяєв впевнений, що це піар-акція. Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці.

"Блокада шляхів сполучення в зоні АТО. Багато було сказано з приводу неї, багато гучних слів написано. Як і завжди, мені важливо було розібратися в суті і наслідках - саме для цього хлопці зі Східного Корпусу поїхали на місце. Весь цей час я аналізував отриману інформацію, матеріали з преси і, що найважливіше - хто і в якому ключі подає цю інформацію, хто і як оцінює наслідки, хто і як в цьому дійстві замішаний", - пише він.

Ширяєв зазначив, що у організатори блокади не піклуються про народ і його інтереси.

"Я не хочу приймати участь в особистих піар-акціях і театрі одного актора Семена Семенченко. Його дії завжди славилися популізмом, але це вже виходить за всі рамки пристойності... Блокада, заявлена ним для зупинки контрабанди та звільнення наших полонених, виявилася черговою мильною бульбашкою і майданчиком для політичного піару тих, кому немає справи до збитку, що завдається бюджету країни і простим жителям. А саме нам з вами доведеться платити за ті наслідки, які принесе ця блокада", - говорить Ширяєв.

Військовий впевнений, що єдиний, хто отримує вигоду з блокади в тому вигляді, в якому вона зараз проводиться, - Росія.

"Саме до купівлі вугілля у неї схиляють нас ті, хто не дають вивезти з Донецької та Луганської областей вугілля видобуте, повторюю - видобуте, а не куплене! На наших шахтах. І вже всі забули про полонених... вже в планах - захоплення ТЕС і дешевий піар на злиднях", - додав він.