"Воювати ніхто не хоче" шахтарі "ЛНР" влаштували бунт проти "навчальних зборів"

"Воювати ніхто не хоче" шахтарі "ЛНР" влаштували бунт проти "навчальних зборів"
Фото: Бойовики "ЛНР" (gennadiydubovoy.livejournal.com)

Працівники відмовилися з'явитися на заходи

"ЛНР" шахтарі влаштували повстання проти "навчальних військових зборів". Про це повідомив прихильник "російського світу" і житель Луганська Микола Вулич, передає видання "Острів".

"Мої друзі з Червоного Партизана повідомили, що там шахтарі не витримали свавілля влади та 30 січня на місцевій шахті був справжній бунт. Коли приїхали военкомовские забирати усіх на військові збори, шахтарі піднялися, і в грубій формі їм відмовили, висловивши невдоволення діями влади. Воювати, на жаль, ніхто не хоче", - написав він.

Вулич зазначив, що терористи вирішили переформатувати "вчення" в "збори резервістів", щоб заспокоїти незадоволених людей.

Також, Вулич визнав, що бойовики ОРЛО несуть дуже серйозні втрати.

"Тільки вчора у нас 7 хлопців були вбиті "укропами".... Їх місця якимсь замінити. Тому потрібно тренувати чоловіків, щоб було ким замінити наших полеглих героїв. Сказати безпосередньо про мобілізацію влада боїться, оскільки це призведе до сильних бунтів", - пише він.

"На 17 лютого запланований третій етап (зборів резервістів – ред.). Згідно з планом зборів, до 15 лютого на облік в наші військкомати повинні стати всі чоловіки у віці від 18 до 50 років, які за станом здоров'я не можуть взяти участь у цих зборах.... Серед населення Республіки починаються обурення такою політикою влади", - запевняє сепаратист.

Вулич додав, що бойовики повинні знайти рішення мобілізації, інакше українські військові їх розіб'ють.

"ЛНР" і "ДНР" зараз як порохові бочки. Якщо влада не знайде рішення мобілізації – нас укропы візьмуть тепленькими, без єдиного пострілу", - додав він.

До речі, бойовикам "ЛНР" не подобається контингент в їх армії.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся