"Пам'ять Сотні розчавили": Волонтер у День пам'яті Небесної сотні заявила, що кожен відповість за скоєне

Волонтер у День пам'яті Небесної сотні заявила, що кожен відповість за скоєне
Фото: День героїв Небесної сотні

Юсупова розповіла, чому їй соромно дивитися в очі тим, хто загинув заради нас

Волонтер Наталя Юсупова в День пам'яті героїв Небесної сотні згадала, заради чого загинули розстріляні. Вона зазначила, що через три роки після подій, їй соромно приходити на Майдан і шанувати пам'ять тих, хто боровся за нашу свободу.

"День пам'яті Небесної сотні. Пам'ятаю оберемки квітів на Майдані, тисячі людей приходили вшанувати пам'ять загиблих. Народ плакав і стояв на колінах, приходили сім'ями від мала до велика, і головне, що я особливо запам'ятала, вперше в очах людей з'явилася надія!" – згадує волонтер.

За її словами, пам'ять Сотні "обгадили" політикою, і, єдине, що залишається українцям, - це вдячність героям.

"Пройшло 3 роки...Сьогодні я не можу змусити себе піти на Майдан, мені соромно дивитися в очі тим, хто загинув заради нас, заради кращого життя для нашої країни. Соромно тому, що не відстояли і не змогли обрати достойних. Пам'ять Сотні розчавили та обгадили ті, кому народ повірив і довірив своє життя. І сьогодні вони наважуються дивитися в очі народу і кидати, як подачку, полум'яні промови про Майдані. Єдине, що залишилося, це людська пам'ять і вдячність. Ось це точно у нас ніхто і ніколи не зможе відняти! Світла пам'ять розстріляним і розтерзаним, прийде час, і кожен відповість за скоєне..." – написала Юсупова.

altaltalt
 

Фото: День пам'яті Небесної сотні

Раніше повідомлялося, що на Майдані зібралося до півтисячі осіб.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся