"Бойових офіцерів у завгоспів": Волонтер пояснив, чому в учбовій частині "Десна" стільки проблем

Волонтер пояснив, чому в учбовій частині "Десна" стільки проблем
Фото: "Десна"

Військовослужбовця, який зняв скандальне відео в "Десні", перевели в іншу військову частину

Контрактник, який зняв відео про умови служби в навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ "Десна", переведений в іншу військову частину. Таке рішення було прийняте заступником міністра оборони. Про це повідомив волонтер Роман Доник на своїй сторінці в Facebook.

"Військовослужбовець, який зняв ролик в "Десні", нікуди не зник і не лежить у санчастині. Він переведений в іншу військову частину (куди він хотів спочатку) для того, щоб на нього не чинився тиск. Щоб розслідування було проведене не упереджено", - написав він.

Найсумніше у цій ситуації, на думку волонтера, те, що люди, яких відправляють для перевірок, не шукають об'єктивних причин проблем.

"Так, на нараді з цього приводу один з тих, хто був відправлений для перевірки, доповів, що в "Десні" військовослужбовці, навіть, миють після себе посуд. Що він особисто бачив, як солдат мив три ложки в їдальні. Він не знав, коли це доповідав, що в "Десні" використовується одноразовий посуд. Був викритий, отримав 3,14 здюлів і, кажуть, догану від міністра", - зазначив Доник.

Він підкреслив, що корінь проблем військової частини закладений у фінансуванні.

"Ця система, яка з'їдає людей. Яка бойових офіцерів перетворює в завгоспів. Проблем вище даху, а фінансування немає. В цьому році на "Десну" урізали фінансування. В тому числі на недоремонтовану їдальню. І подобається це чи ні, але можна десять разів змінювати командирів "Десни" та частин, але якщо грошей немає, то їх немає. Не буде натовських стандартів без грошей", - підкреслив він.

Нагадаємо, українські військові-контрактники розповіли про жахливі умови в навчальному центрі "Десна".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся