ua en ru

Волонтер пояснила, чим українські села істотно відрізняються від російських

Волонтер пояснила, чим українські села істотно відрізняються від російських Фото: Хатинка в російському селі (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Навіть найзанедбаніші села України виглядають краще, ніж російські села

Відомий волонтер Наталя Юсупова розповіла про те, чому українські села відрізняються від російських. Її подруга, яка повернулася з російської глибинки, поділилася знімками з сільського життя в РФ. Свою думку про різницю життя в Україні та Росії волонтер написала на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, навіть найбільш "забите" село в Україні виглядає краще, ніж такий же населений пункт в Росії.

altaltaltalt

Фото: Село в Росії (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

"Подруга повернулася з російської глибинки. Говорить, таких злиднів ніде не бачила... Тільки не кажіть, що в Україні не краще. У нас якраз навіть найзанедбаніші села далеко не так виглядають!" - написала Юсупова.

alt

Скріншот поста облікового запису facebook.com/nataliya.vetvitskaya

Волонтер вважає, що різниця у тому, що український народ, на відміну від росіян, працює для того, щоб прикрасити свій будинок і свій двір.

"Українці все життя працюють на землі, в кожному дворі квіти біля будинку, дерева, люди обробляють городи і годують себе, а тут просто гола земля і мотлох! Та й ми не кричимо на весь світ, що ми непереможна імперія. Дивлячись на ці фото, розумієш, що непереможна на Росії лиш тотальна бідність народу! Просто жесть", - підсумувала Юсупова.

Нагадаємо, Наталія Юсупова похвалилася поліпшеним меню в лікарні для бійців АТО.