ua en ru

Волонтер показала, чим годують бійців АТО

Волонтер показала, чим годують бійців АТО Фото: Бійці АТО

Пораненим бійцям у госпіталі пропонують їжу не найкращої якості

Українських військових з АТО, які перебувають у госпіталях на лікуванні, годують неїстівними стравами, але звинувачують у всіх бідах волонтерів. Про це розповіла Наталія Юсупова на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, де опублікувала фотографію того, чим харчуються у німецьких медустановах і що пропонують в наших.

"Боротися з нашою системою життя дуже складно, це навіть м'яко сказано.Це навіть не битися об бетонну стіну, це лише порівнянно з боротьбою із цунамі - виживають одиниці", - сказала волонтер.

Наталія Юсупова зазначила, що неодноразово стикалася з тим, як волонтерам заважали робити їхню роботу і звинувачували,її зокрема, у всіх бідах.

"Так ось, волонтери - це зло! А старі каструлі, таргани, посуд з часів совка, ковдри смердючі, постільна, перестиранное за тисячу разів, неїстівні котлети, нескінченні каші, це все норм! Волонтери дістали і персонал, який працює за копійки і драє до блиску старий посуд, завжди винен. Всі погані, крім ось цих середніх - між реальним начальством і звичайним персоналом І приходить дієтсестра, яка кривляється, з таким же вискочкою і починають розповідати, що йогурти не можна, соки можна і фрукти теж, тому що, увага, на них немає сертифіката! А солдати, що втратили по 20 кг, з пораненням рук і ніг, повинні жерти їхні каші з котлеткою незрозуміло з чого", - обурилася Юсупова.

"Все совкове вже померло, починайте купувати нове!" – закликала волонтер.

Раніше українська гімнастка присоромила депутатів за АТО.