ua en ru

Волонтер закликала не забувати про українських воїнів і у новорічні свята

Волонтер закликала не забувати про українських воїнів і у новорічні свята Фото: Поранені в госпіталі (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

За її словами, в Київ знову привезли новий "борт" з пораненими бійцями

Волонтер Наталя Юсупова закликала українців не забувати про своїх захисників і в новорічні свята. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

"У війни немає свят. Поки ми готуємося до Нового року, кожен день на Донбасі гинуть наші воїни і кожен день отримують поранення", - пише Юсупова.

За її словами, Київ знову привезли новий "борт" з важкими пораненими.

Волонтер закликала не забувати про українських воїнів і у новорічні святаВолонтер закликала не забувати про українських воїнів і у новорічні святаВолонтер закликала не забувати про українських воїнів і у новорічні святаВолонтер закликала не забувати про українських воїнів і у новорічні святаВолонтер закликала не забувати про українських воїнів і у новорічні свята

Фото: Поранені в госпіталі (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Волонтер зазначила, що вже вкотре просить киян і взагалі всіх жителів нашої країни, не залишатися байдужими і допомагати госпіталях і на передовий.

"Мені постійно задають один і той же питання: "А що держава не допомагає?" Люди, ми і є держава!" – заявляє Наталія.

Вона підкреслила, що у всьому світі, незважаючи на соціальну допомогу військовим, люди допомагають армії, існують тисячі волонтерських організацій, тому, що люди не хочуть знаходиться в стороні від своїх захисників.

Волонтер нагадала, що в госпіталі потреби все ті ж - йогурти, соки, вода, ковбасні вироби, сир, каву, чай, шоколад. З одягу - спортивні костюми, футболки, білизну, шапки, куртки, бо багатьох привозять тільки у військовому одязі. З ліків, знеболювальне дексалгін і кетанов в ампулах.

"Спасибі всім, хто не ниє і не втомився, ми - одна країна і зобов'язані допомагати один одному! Нагадую, що мене завжди можна знайти з травматології з обіду. І ми так само надаємо все необхідне на "Лоротделение", "психіатрію", "гематології" і "нейро". Купуємо продукти, речі і оплачуємо "хімію" онкохворим солдатам. Звертайтесь за тел.: +380 (97) 282 64 14. Картка для допомоги: 4176 4900 0009 0459, Наталія Ветвицька (Юсупова), Приват", - підсумувала Юсупова.

Волонтер закликала не забувати про українських воїнів і у новорічні свята

Скріншот поста (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Нагадаємо, що волонтер пояснила, чому в Україні жити краще, ніж за кордоном.