ua en ru

Волонтер просить допомогти важкопораненим АТОшникам

Волонтер просить допомогти важкопораненим АТОшникам Фото: У госпіталь доставили поранених військових (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Військові мають потребу в одязі та їжі

В київський Головний військовий госпіталь доставили важкопоранених бійців АТО, які потребують допомоги. Про це повідомила волонтер Наталя Юсупова на своїй сторінці в Facebook.

alt

Скріншот поста (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

"У Києві знову сирени і швидкі, прилетів новий борт з пораненими! Є дуже важкі бійці, без ніг і з серйозними пораненнями. Я розумію, що на дворі літо і пора відпусток, але реальність така, що в країні триває жорстока війна, і я прошу вас допомагати по можливості. У київському госпіталі лежить дуже багато бійців з важкими травмами. Нас волонтерів залишилося небагато, ми допомагаємо чим можемо і не йдемо у відпустки", - написала вона.

"По потребам все те ж саме: йогурти, соки, вода, кава, чай, ковбасні вироби, шорти, футболки та кофти на замках. Знеболювальне поки є. Спасибі велике всім, хто не втомився нам допомагати і хто знаходить час в сезон морів і відпочинку, провідати і допомогти солдатам", - додала Юсупова.

altФото: Поранені бійці (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Карта "ПриватБанк" для перерахування коштів: 4176 4900 0009 0459 Ветвицька Наталія Вікторівна.

Нагадаємо, українська гурт "Без Обмежень" влаштувала в зоні АТО концерт для бійців.