ru ua

Волонтер просить допомогти українським бійцям, яких доставили в київський госпіталь

Волонтер просить допомогти українським бійцям, яких доставили в київський госпіталь Фото: Швидка допомога біля госпіталю (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Серед воїнів багато 20-річних хлопців

Український волонтер Наталя Юсупова просить усіх небайдужих допомогти молодим бійцям з АТО, яких нещодавно з важкими травмами доставили в київський госпіталь. Про це Наталя написала на своїй Facebook-сторінці.

Учасникам бойових дій необхідний соки, йогурти, кава, чай, цукор, печиво, футболки, шорти, знеболювальні препарати.

"У київському госпіталі знову низка швидких, привезли новий борт з важкими пораненими! Під реанімацією стоять родичі, плачуть і немає цьому кінця, просто немає! Серед поранених половина хлопчаків по 20 років, виглядають, як підлітки, але тримаються молодцем. Відносно потреб, потрібні як звичайно соки, йогурти, каву чай цукор, печиво, футболки, шорти, знеболюючу (дексалгін і кетанол). Мене завжди можна знайти в травматології з обіду і ще раз хочу підкреслити, що ми з Олею Протасовою не належимо ні до якогось складу волонтерських організацій, ми знаходимося безпосередньо у відділенні з солдатами", - написала Наталя.

"Я прошу всіх людей не залишатися байдужими і допомагати нашим захисникам! Велике прохання до ЗМІ публікувати пости волонтерів, щоб люди знали, що відбувається в госпіталях, тому як ТВ практично не дає ніякої інформації", - додала вона.

alt

Скріншот з facebook.com/nataliya.vetvitskaya

Для всіх тих, хто хоче допомогти, можна приїхати, зателефонувавши за тел.: 097 282 64 14, карта для допомоги - 4176 4900 0009 0459 (Ветвицька Наталія Вікторівна).

Раніше воїни АТО допомогли школярам Лисичанська.