ua en ru

Волонтер розповів, як Савченко зробить з Порошенка "ворога всього живого"

Волонтер розповів, як Савченко зробить з Порошенка "ворога всього живого" Фото: Надія Савченко (РБК-Україна)

Озвучені можливі тези нової політичної партії на чолі зі звільненою льотчицею

Політична партія Надії Савченко під контролем кума Путіна Віктора Медведчука буде пропагувати українцям тези про узурпацію влади, зраду Майдану і дружбу з Росією. У цьому впевнений волонтер Роман Доник, який пише у своєму блозі у Facebook.

"Медведчук створює нову партію. На чолі з Савченко. Починається новий виток боротьби за уми молоді. Ідеологія дуже проста - ідеали Майдану зраджені. Росіяни не вороги, це нам нав'язали ті, хто зрадив Майдан і узурпував владу. Колишня влада була хоч в чомусь краще. Найганебніший президент-патологічний брехун і злодій, який розстріляв Майдан, навіть він у чомусь краще", - припускає Доник.

За його словами, Савченко буде використовувати максималізм, революційний партиотизм і гасло "ми ж брати", а також інші посили.

"Європа нікуди не дінеться, Європа нам не дуже потрібна, через Порошенка немає асоціації і безвиза, Порошенко - ворог всього живого, насц*в під'їзді - вали на Порошенка, Порошенко обіцяв і не зробив. "Юзатимуться" втома від війни, бери шинель - підемо додому. "Юзатимуться" зубожіння людей. Винна не війна і не РФ що віджала Крим і почала війну на Донбасі, а влада. Газ, вугілля, дружба, жуйка", - запевняє волонтер.

Доник також припустив, що Савченко буде використовувати молодих і не засвічених людей у своїй новій політсилі і дуже багато фінансів.

Нагадаємо, що Надія Савченко заявила про створення чи то партії, чи громадської організації, яка буде джерелом цінностей Майдану.

До речі, Ганна Герман розповіла, як Янукович зробив їй боляче.