ru ua

Волонтерка Зінкевич опублікувала зворушливе звернення до українців

Волонтерка Зінкевич опублікувала зворушливе звернення до українців Фото: Яна Зинкевич (facebook.com/yana.hospitallers)

"Ми там, аби вам було добре тут", - пише дівчина

Відома українська волонтерка і засновниця "Госпітальєрів" Яна Зінкевич написала проникливий пост у Facebook про своє життя в АТО. Вона закликала воїнів та пересічних українців цінувати кожну хвилину та завжди пам’ятати про війну.

"Все, що я роблю, розуміють люди, які знають, що таке зелений донецький асфальт і розрізняють щемливий гул колеса, котре попадає в слід "гулянки". Хто в темі, той розуміє, про що я. Я живу війною. Війна живе разом з нами. Але зараз я звернуся до всіх. І до тих, хто носить камуфляж, і до тих, заради кого ми одягаємо форму", - пише волонтерка.

Зінкевич вважає, що потрібно жити повним життям, недивлячись на обставини.

"Так склалося, що тягар війни випало нести нам всім. Ми там, аби вам було добре тут! Тішся блакитному небу, сонцю і хмаркам, спілкуванню з друзями, насолоджуйся кожною миттю, але не забувай, що, навіть, якщо ти не маєш жодного відношення до військових дій, ми в одній грі", - зазначила вона.

Волонтерка Зінкевич опублікувала зворушливе звернення до українців

Cкріншот поста акаунта facebook.com/yana.hospitallers

Волонтерка відзначила, що знялася у музичному кліпі, в якому розказали історію сильної жінки.

"Я сильна заради вас, мої друзі!" – зізналася Зінкевич.

Відео: Кліп гурту "ЛесикСам" "Як Болить Любов" (YouTube/Лесик Сам)

Раніше ми повідомляли, що Яна Зінкевич стала головною героїнею кліпу екс-учасника гурту DZIDZIO. "Я зразу був проти професійних акторок, моделей - не хотілося людину, яка просто добре зіграє історію на камеру, я шукав таку дівчину, яка цю історію переживе і пережила поза зйомками", - зізнався соліст Олег Турко.