ru ua

Волонтер Зінкевич про «погоду на Донбасі»

Волонтер Зінкевич про «погоду на Донбасі» Фото: Зона АТО (facebook.com/yana.hospitallers)

Волонтер розповіла, як проходить останній день літа в зоні АТО

Волонтер Яна Зінкевич розповіла про те, як проводять останній день літа бійці АТО. Про це вона мальовничо написала на своїй сторінці в Facebook.

«Місцями хмарно, місцями збирається на дощ, стрілкотня, по лінії фронту гарячіше. У нас чергова ротація. На позиціях Госпітальєрів – тепло і по-сімейному. Від обіймів друзів визирає сонце, хоч якісь важкі опади падають на сусідній город. Авдіївка, Мар'їнка – зовсім штормить. Сектор М теж неспокійний. Останній день літа свіжіший, жара спала, можна дихати, але східне повітря важке і так смердить, що думаєш, ок, подихаю вдома! Незабутня вонь авдіївського коксохіма, Маріуполь теж парадно димить так, що заводи в димці ховаються», - розповіла Зінкевич.

«По дорозі радіо ловить хвилю «Комєта Данєцк». Ведуча жваво розповідає новини. Дира імітує життя, наплодили міністерств – щось таке плетуть, що купи не тримається, погано скрита тоска по так і дійшовшому «рускому міру» і легка ностальгія по совєцкому щастю. Переключили канал – радіо «Россія». Зомбонапрямок в сторону Америки – санкцій нема, добре, що прикрили виїзд до США, «щас заживьом без тлєтворного впливу запада!», - описала свої емоції Яна.

alt

Скріншот (facebook.com/yana.hospitallers)

Нагадаємо, що журналіст розповіла, як у зоні АТО таємничо зникає ліс.