"Міцноалкогольно відсвяткувавши своє кацапське 23 февраля, пішли в наступ": Волонтер Зінкевич розповіла про загострення в АТО

Волонтер Зінкевич розповіла про загострення в АТО
Фото: АТО

Яна Зінкевич заявила, що читати ресурси терористів – "одне задоволення"

Волонтер Яна Зінкевич розказала про загострення в зоні бойових дій та про новий період змін у терористів "ЛДНР". Вона відзначила, що вже кожен може проаналізувати, що "російські війська використовують по нам важку артилерію, ховаючись в жилих кварталах, знаючи, що у відповідь ми не стрілятимем по цивільних". За словами волонтера, терористи все більше втрачають та все менше отримують. Відповідна публікація з'явилася на сторінці волонтера у соціальній мережі Facebook.

"В нестійких лавах ЛДНР почалося важке похмілля. Одурманені пустими обіцянками близької руської весни, красівай жизні та всіляких приємних бонусів в вигляді шалених бабок і статусів героїв-спасатєлів новостворених псевдореспублік, воєннізовані "шарікови" почали складати два плюс два і ніфіга у них не виходить те, що картинно кричали брати з недалекої Росії! Навіть мозок рівня "абирвалг" аналізує, що російські війська використовують по нам важку арту, ховаючись в жилих кварталах,знаючи, що у відповідь ми не стрілятимем по цивільних. Бачать, що йде планомірний і чіткий відстріл "лідерів", правда посмертно їх роблять героями і примусово зганяють на мітинги-похорони. (Хто там хотів Сталіна? Методи знайомі? – в Росії "Сталін головного мозку" - міцно і назавжди). З величезними і крутими бабками теж кидок, зарплату урізають і якісь свої перерахунки з розряду "денег нет, но вы держитесь", - написала Зінкевич.

Вона також підкреслила, що замість "русской вєсни", отримали тільки болото. Та погодилася с тим, що українці "монстри", враховуючи подачу новин преси "ЛДНР".

"Русская весна не наступила, навіть, в підготовленому, промитому і заспіртованому ЛДНР. Отримали тільки болото. Читати їх ресурси – одне задоволення. Повна дезорієнтація, тотальна зрада і монстри-укри.  Гаразд, ми монстри!" – написала волонтер.

Вона відзначила, що після святкування 23 лютого на території бойових дій почались загострення.

"Звично міцноалкогольно відсвяткувавши своє кацапське 23 февраля, мордуючись похміллям, пішли в наступ. З 24 по всьому фронту йдуть загострення, Авдіївка – відверто прилітає в житлові масиви. Мої Госпітальєри, навіть, ночувати декілька останніх днів перебирались в більш безпечне місце, бо кладуть прямо біля лікарні. Багато поранених. По всіх позиціях звітують про те, що багато роботи, але злагоджені дії Госпітальєрів, та інших груп медиків, які працюють на передовій, не дають сумніватися, що все під контролем! 
Як би складно не було – з нами Бог і ви, ті за кого ми стоїмо там! І так, ми сильні. Вашою підтримкою і молитвою!" – відзначила Зінкевич.

До речі, донецький блогер розповів про страхи ватажка "ДНР".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся