Волонтери з США зібрали для українських військових $2 млн

STYLERLIFE        23.07.2016 - 20:50
Фото: Волонтери благодійного фонду (radiosvoboda.org)
Фото: Волонтери благодійного фонду (radiosvoboda.org)

Благодійний фонд організувала американка українського походження Антоніна Левчук

У США волонтери зібрали для українських військових 2 мільйони доларів. Організувала благодійний фонд американка українського походження Антоніна Левчук.

Як пише "Радіо свобода", Левчук спільно з іншими волонтерами зайнялися збором допомоги для українських військових два роки тому, з початком агресії Росії проти України.

Їх фонд "Врятуємо життя разом" (Save Lives Togeter) не тільки офіційно зареєстрований в США, але і залучає кошти таких гігантів, як Google або Microsoft.

“На фронт пішли друзі і чоловік моєї сестри, тому просто сидіти і дивитися новини я не могла. У той час один товариш, який мешкав у Німеччині, розповів про кровоспинний препарат Целокс (Celox) і про те, що його в Україні купити неможливо. Тому з Целокса ми і почали. Спочатку я купувала сама, потім захотіли допомогти друзі, і ми зробили fundraising online. Через цей збір коштів я познайомилася з Іриною Пилипенко, яка живе в Сент-Луїсі. Згодом до нас приєдналися Еліна Лерман з Лос-Анджелеса і Дмитро Топчій з Нью-Йорка", - розповіла Левчук.

Фонд був офіційно відкритий у вересні 2014 року. Перші надходження отримали від друзів і друзів друзів. Далі гроші почали надходити зі всього світу, включаючи Росію.

ЕУ мене навіть є альбом з повідомленнями від людей, які давали гроші. Суми були різні – від 5 доларів до десятків тисяч", -зазначила волонтер.

До речі, під Києвом волонтеру під машину поклали гранату.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top