Волиняни намагалися відбити контрабандиста у прикордонників

STYLERLIFE        24.09.2016 - 16:35
Фото: Прикордонник на посаді (grad.ua)
Фото: Прикордонник на посаді (grad.ua)

Інцидент трапився поблизу села Сільця-Млиновские Ратнівського району

На Волині сталася сутичка прикордонників з групою жителів Ратнівського району, які прибули визволяти затриманого контрабандиста. Останній намагався пронести через кордон пакет з невідомим вмістом.

Інцидент трапився поблизу села Сільця-Млиновские. На вимоги прикордонників зупинитися і надати документи, чоловік не реагував і намагався втекти.

Прикордонникам довелося викликати підмогу, однак те ж саме зробив і порушник. За його дзвінком до пункту пропуску "Доманово" приїхало близько двох десятків місцевих жителів, які почали шарпати шістьох прикордонників за формений одяг та бити їх. Прибулим вдалося відбити товариша, однак на наступний день він та організатор заворушень були взяті під варту.

Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).

А тим часом в окупованому Криму сталася сутичка між російськими військовими та прикордонниками, яких прийняли за диверсантів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top