ua en ru

"Вихваляють і несуть портрети": у Москві сумують про смерть Сталіна (відео)

"Вихваляють і несуть портрети": у Москві сумують про смерть Сталіна (відео) Фото: Люди з плакатами про Сталіна (twitter.com-chelny_kprf)

Люди не соромляться і не бояться поминати диктатора

5 березня в Москві люди плакали про смерть Йосипа Сталіна. Вони вийшли на головну площу країни з його портретами. Про це повідомив відомий блогер Олександр Тверськой на своїй Facebook-сторінці

"Росія сьогодні. Відкрито і вільно шанують, вихваляють і несуть портрети Сталіна на головній площі країни. Абсолютно легально і привільно себе почувають. Нічого не бояться, не соромляться. Сумують, стогнуть, чекають, волають. Настільки голосно - настільки ж і гидко", - описав події блогер.

"Створюється таке враження, що сьогодні майже ніхто не розуміє, навіть не передчуває наближення великої катастрофи 21 століття. Недооцінка цих тенденцій дуже дорого обійдеться нам всім і цій планеті. Що таке можливе сьогодні в цій країні (дозволене зверху і без найменших заперечень знизу), то нас попереду чекає жахливе обвалення і безперервний жах, що країна ця - агонізуюча, конвульсуюча імперія зла і кончена, так, просто кончена", - підсумував Тверськой.

"Вихваляють і несуть портрети": у Москві сумують про смерть Сталіна (відео)Скріншот (facebook.com/TverskoyAA)

Відео: Москвичі поминають Сталіна (facebook.com/TverskoyAA)

Користувачі відреагували коментарями.

"В голові не вкладається! Як можна не пам'ятати, і не знати...Які генератори включають, що люди забули свою історію, величезну кількість концтаборів і смертей?" - запитала Ніна Демиденко.

"Країна велика, може, пора вже розселятися по світовідчуванню і згідно моральним принципам?...Цікавий був би експеримент... І соцзмагання. Все, як учив "ефективний менеджер"..." - написав Валентин Бондар.

"Охренеть! І що вони пропонують? Повернути час назад?" - запитала Ольга Скавронська.

"Вихваляють і несуть портрети": у Москві сумують про смерть Сталіна (відео)Скріншот коментарів (facebook.com/TverskoyAA)

Нагадаємо, що російські вболівальники вивісили на Олімпіаді 2018 прапор з радянським диктатором.