ua en ru

"Війна забрала сина": український військовий розповів, чому пішов на війну і буде там до кінця

"Війна забрала сина": український військовий розповів, чому пішов на війну і буде там до кінця Фото: Військові (instagram.com/military_tv_ua)

Воїн знаходиться в зоні бойових дій вже понад три роки

Український військовий, який вже третій рік захищає Україну в зоні АТО, пояснив, чому пішов на війну.

"Падає сніг, потім дощ. Земля мокра й грузька. На передовій, коли живеш у землянці, погода важливіша, ніж удома в теплій хаті. Якщо хочете, погода - то є небесна зброя…Донецький степ укритий білим снігом. Чорною плямою на ньому стоїть одинока БМП. На видноколі з труб Світлодарської ТЕЦ в’ється сірий дим… Чоловік середніх років у домашньому светрі й засмальцьованому камуфляжі дбайливо збиває з БМП грудки замерзлої землі…" – передають у прес-службі Міністерства оборони.

"Мене звати Микола, позивний "Чапай". На війні вже понад три роки. Спочатку служив у 15-му батальйоні, ремонтував бронетехніку. Тепер тут, у 54-й бригаді, механік-водій бойової машини піхоти. По війні трохи поносило – бував у Сєверодонецьку, Золотому, Попасній. Та й у цьому місці вже вдруге", - відзначив боєць.

"Мені 49 років, 8 березня буде 50. Мені вже довелось у своєму житті понюхати пороху, прикривав вихід радянських військ з Афганістану. Є в мене дочка, чекаю від неї й зятя вже третього внука. Я на "гражданці" був зварювальником 5-го розряду, заробляв більше, ніж в армії. Тому тут не за гроші. Я тут - щоб не лізла всяка бидлота в мою хату. Буду до кінця…" – підкреслив воїн.

"Ця війна забрала сина, і я прийшов воювати й за нього", - розповів Микола зі сльозами на очах.

До речі, колишній в'язень "ЛНР" розповів про знущання над бійцями АТО.