ua en ru

Біля дитячого майданчика у Львові виявили величезну змію

Біля дитячого майданчика у Львові виявили величезну змію Фото: Змія (pixabay.com/ru/users/Kapa65)

Плазун виявився простим ужем

У Львові біля дитячого садка діти виявили величезну змію. Рептилія довжиною в метр налякала батьків, а дітям здалася цікавою. Про це повідомляється в сюжеті ТСН.

Школярі зняли змію на відео і розповіли, що спершу вона повзла до них, а потім почала тікати. Дітям не було страшно, а батьки переймаються – вже не раз просили, щоб ЖЕК викосив зарості біля дитячого майданчика, але марно.

"Якщо це вже, то нічого такого страшного, а якщо це якісь отруйні змії, то страшно, тому що наслідки плачевні. Наскільки відомо, в поліклініках і лікарнях немає проти отруйної вакцини", - розповіла Наталія Войтович.

Зоолог підтвердив, що на відео саме вуж – просто великий. На це вказує форма хвоста. Незважаючи на розміри і навіть гучне шипіння фахівець радить плазунів не боятися – не панікувати, а перечекати, поки змія відповзе в безпечне місце.

"Змія ніколи сама на вас нападати не буде. І гнатися за вами – тим більше. Тікати не потрібно. Звичайно, якщо гнатися за цією змією, стукати її палицею та камінням – всяке може бути", - розповів доцент кафедри зоології Львівського національного університету імені Івана Франка.

За словами фахівця, те, що змії з'являються в місті - хороший знак. Це означає, що тут сприятливе навколишнє середовище.

Читайте також киян налякала екзотична змія в під'їзді.