ru ua

Біля київського цирку з'явилася соціальна реклама на захист тварин

Біля київського цирку з'явилася соціальна реклама на захист тварин Фото: Соціальний білборд біля цирку в Києві (facebook.com/UAnimals.official)

На білборді в стислій формі розповідається про умови життя циркових тварин - слонів, ведмедів і коней

Біля Національного цирку України з'явився білборд, що закликає припинити знущання над тваринами. Про це повідомляється на Facebook-сторінці організації UAnimals, активісти якої і є ініціаторами розміщення соціальної реклами.

"Прихильники цирків з тваринами повинні знати правду про те, які страждання відчувають живі істоти перед виходом на арену. Для того, щоб донести цю просту істину, ми розмістили білборд прямо під центральним входом в Національний цирк України. Сподіваємося, завдяки рекламі хоч хтось задумається, чи варто йти в цирк, де мучать тварин", - йдеться в повідомленні.

Прихильники цирків з тваринами мають знати правду про ті, яких страждань зазнають живі істоти перед виходом на арену. Дл...

Опубліковано UAnimals 4 вересня 2016 р.

Додамо, що на білборді розміщена фотографія слона, біля якої написано: "Мені боляче! Для використання трюків у багатьох цирках слонів б'ють гострим гаком, коней "вчать" електрошокером, а ведмеді живуть в клітці, яка менша за тісний ліфт".