Біля Кремля встановлюють величезний пам'ятник київському князю Володимиру

Біля Кремля встановлюють величезний пам'ятник київському князю Володимиру
Фото: Встановлення пам'ятника князю Володимиру в Москві (РИА Новости)

На скульптуру пішло більше 25 тонн бронзи

На одній з центральних площ Москви з'явиться величезних пам'ятник київському князю-хрестителю Русі Володимиру. Його установка вже стартувала в ніч на неділю, 16 жовтня.

Доставили пам'ятник не цілим, а розділеним на кілька частин: постать князя, рука, хрест і поли плаща. Зварюють скульптуру з бронзи вже на місці спеціально навчені люди, повідомляють РИА "Новости".

Вага самої скульптури з футляром склала 75 тонн, а його висота – 24 метри. Для монумента використовували 25 тонн бронзи. Автором пам'ятника став скульпутор Салват Щербаков.

 

Біля Кремля встановлюють величезний пам'ятник київському князю ВолодимируБіля Кремля встановлюють величезний пам'ятник київському князю Володимиру

Фото: Встановлення пам'ятника князю Володимиру в Москві (РИА Новости)

 

"Крім фігури самого князя, єдине ціле з пам'ятником становлять багатофігурні барельєфи на три теми: хрещення Володимира, прийняття православ'я на Русі і об'єднання земель", - повідомляє видання.

Офіційне відкриття пам'ятника відбудеться 4 листопада.

До речі, російські журналісти засудили прокремлівського колегу в Литві.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся