ua en ru

"Можливо, я даю привід": український борець висловився про зміну громадянства

"Можливо, я даю привід": український борець висловився про зміну громадянства Фото: Жан Беленюк (РБК-Україна)

За словами спортсмена, його слова журналісти виривають з контексту

Український борець греко-римського стилю, срібний призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро 2016 року, чемпіон світу та Європи Жан Беленюк повідомив, що хоче назавжди розставити крапки над "і" і сказати, що не планує змінювати громадянство.

"Хочу раз і назавжди розставити крапки над "і" в цьому питанні. Якщо б у мене хоч на мить була така думка, я б вже давно виступав за іншу країну. А так журналісти вихоплюють окремі мої фрази і просто роблять "сенсації" на порожньому місці. Можливо, я і сам для цього даю привід, хоча і несвідомо. Наприклад, в останній раз. Відразу після фіналу Олімпіади до мене підійшла журналістка і задала таке питання, я був настільки розчарований поразкою у важливому поєдинку у своїй кар'єрі, коротко відповів: "Поживемо - побачимо". А на наступний день вже весь інтернет "гудів" про мій перехід під прапор іншої країни", - наводить слова Беленюка видання "Український репортер".

Також борець поділився, що ще жодного разу не любив по-справжньому.

"Зараз я - холостяк і весілля в найближчому майбутньому не планую. А якщо бути до кінця відвертим, то, зізнаюся, за все своє життя я, напевно, ніколи не любив по-справжньому. Принаймні я не відчував "класичну" любов, про яку пишуть у книжках, - з метеликами в животі і складанням серенад", - зізнався Жан.

Як раніше писав Styler, українець Жан Беленюк показав життя в стилі Мейвезера.