"Можливо, варто було вводити їх не так різко": Положинський висловився про українські квоти на радіо

"Можливо, варто було вводити їх не так різко": Положинський висловився про українські квоти на радіо
Олександр Положинський (фото: facebook.com/sashko.polozhinsky)

Лідер гурту "Тартак" розповів, що думає про мовні квоти в радіоефірі

Квоти на радіо, які зобов'язують радіостанції транслювати не менше 35% від загального обсягу пісень протягом доби українською мовою, це дуже позитивна зміна в медіапросторі. Про це сказав відомий український музикант, лідер групи "Тартак" Олександр Положинський під час чату на "Главкомі".

Положинський зазначив, що відноситься до квот позитивно, але, можливо, "варто було вводити їх не так різко".

"Але, як мені здається, в більшості випадків ці квоти є цілком реальними для виконання. Зрештою, хто хоче крутити більше української музики, той крутитиме її і без квот. А хто не хоче — той завжди знайде привід, щоб пояснити, чому", - сказав Олександр.

За його словами, українці повинні керуватися державними інтересами.

"А в державних інтересах, я переконаний, щоб української музики всюди було якомога більше. І за цей рік ми переконалися, що музики дійсно стає більше, і вона стає все різноманітнішою та цікавішою", - підкреслив артист.

Відео з YouTube/TARTAK VIDEO

Положинський додав, що сьогодні є всі шанси з часом невимушено і легко ці квоти збільшити не лише на формальному, але й на реальному рівні.

"Хоча, звісно, якби почали квотувати десь так років 20 тому, і не лише визначати квоти, але й чітко контролювати їх виконання, то сьогодні б мали й іншу музику, й іншу країну. Та краще пізно, ніж ніколи - це саме той випадок", - резюмував він.

Відео з YouTube/TARTAK VIDEO

Раніше Положинський пояснив, як квоти на радіо заважають українській музиці.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся