ua en ru

"Можливість провалу": блогер розкрив плани Порошенка на вибори

"Можливість провалу": блогер розкрив плани Порошенка на вибори Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Президент провів закриту зустріч з блогерами

Президент України Петро Порошенко має намір балотуватися на другий термін. Про це у Facebook повідомив блогер Віктор Трегубов.

Трегубов та інші блогери провели закриту зустріч з Порошенко, де обговорювалися різні питання. За його словами, Порошенко має намір перемогти на виборах.

"Каже, що вірить у перемогу на наступних президентських. Очікувано, але насмілюся припустити, що дійсно впевнений в собі і розглядає цей варіант, як найбільш ймовірний, хоча і допускає можливість провалу. Особисте враження", - пише Трегубов.

"Можливість провалу": блогер розкрив плани Порошенка на вибори"Можливість провалу": блогер розкрив плани Порошенка на вибори"Можливість провалу": блогер розкрив плани Порошенка на вибори

Скріншот поста

Нагадаємо, існує небезпека висока вірогідність втручання Російської Федерації у вибори в Україні. Про це повідомив президент України Петро Порошенко в інтерв'ю Financial Times.

"Ми маємо абсолютно широкий спектр небезпек з Росії, починаючи з того, що ми зупинили понад 400 терористичних атак тренувального табору в Російській Федерації. Всі повинні розуміти, що це не заморожений конфлікт. Це справжня гаряча війна. На нас нападають кожен день. Вони використовують снайперів і намагаються вбити наших солдатів. Це абсолютно безумна поведінка", - підкреслив Порошенко.