Стали відомі нові деталі про постраждалу під час вибуху авто в Києві

STYLER LIFE 09.09.2017 - 11:45
Фото: Постраждала під час вибуху авто в центрі Києва (Колаж РБК-України) Фото: Постраждала під час вибуху авто в центрі Києва (Колаж РБК-України)

Журналісти назвали ім'я дівчини, яка працювала моделлю

Постардавшей при вибуху авто Тимура Махаурі в Києві ймовірно була модель Наталія Кошель. Про це повідомляє "24 Канал" з посиланням на власні джерела. Вона перебуває у важкому стані у відділенні реанімації лікарні №17 в Києві.

Раніше джерела заявили журналістам, що вона і дитина не були родичами Махаурі, а також підтверджували, що її звуть Наталя. Дівчина брала участь у рекламних зйомках, навіть таких відомих брендів, як Dior.

altaltaltaltalt
 

Фото: Модель Наталія Кошель (24 Канал)

Медики кваліфікують стан постраждалої як важкий.

"Є травми очей і є травми кінцівок. Я думаю, що це найбільш важкі травми - кінцівки і очі", - кажуть медики."112".

Постраждалої проводиться інтенсивна терапія, існує загроза ампутації ноги.

"Вона знаходиться у відділенні реанімації, їй проводиться інтенсивна терапія на даний момент, і сьогодні планується консультація з участю лікарів-комбустіологів з міського опікового центру і ангиохирурга", - повідомив лікар.

Нагадаємо, що 8 вересня в центрі Києва вибухнув автомобіль, у якому знаходився Тимур Махаурі, жінка і дитина. Чоловік загинув на місці, 10-річну дівчинку без серйозних ушкоджень направили "Охматдит", жінку з травмами госпіталізували.

Раніше журналіст показав важливе фото в перші секунди після вибуху в центрі Києва.

Теги:  Київ,  взрыв