ru ua

"Ворог знає, що треба бити по тилах": в Генштабі розповіли про сподівання бійців ЗСУ

"Ворог знає, що треба бити по тилах": в Генштабі розповіли про сподівання бійців ЗСУ Фото: ЗСУ (instagram.com/military_tv_ua)

Офіцер прокоментував ситуацію всередині держави

Незважаючи на те, що "ворог б'є по тилах", бійці Збройних Сил України, які стримують агресію ворога в зоні АТО, сподіваються, що "тили будуть міцними". Про це розповів офіцер Генерального штабу ЗСУ Владислав Волошин у коментарі "Обозревателю".

"Поки рано говорити про те, що війна закінчиться. Ситуація то стає більш спокійною, то знову нагнітається. І до кінця конфлікту, який сьогодні існує, ще дуже далеко. Але бійці, які на фронті, дійсно вдячні всім українським громадянам, які, незважаючи на свої політичні уподобання, все одно пам'ятають: є люди, які їх захищають", - сказав він.

За словами офіцера, воїни сподіваються на спокійну ситуацію за межами фронту.

"Політична ситуація в країні теж досить напружена – ворог знає, що треба бити по тилах, і це робить. Але бійці, які на фронті, все-таки сподіваються на те, що тили у них будуть міцні. І з цією надією вони стоять там, на передку, і стримують агресію ворога", - додав Волошин.

До речі, бійці АТО з передової передали привіт футболістові "Шахтаря".

Військові із зони АТО звернулися до голкіпера донецького "Шахтаря" і збірної України Андрія П'ятова. Відповідне відеозвернення опублікувала на своїй Facebook-сторінці журналіст Оксана Гнатишин.

Зазначимо, що бійці ВСУ, які несуть прикордонну службу в Мар'їнці, підтримали футболіста після того, як в Харкові ультрас "наїхали" на гравців "Шахтаря", звинувативши їх у відсутності патріотизму.

"Андрій, ми всім колективом передаємо тобі привіт! Будь сильним, як гора, мужнім, як вода, і швидким, як вітер. І нехай тебе Господь оберігає. Друже, ми знаємо, що у тебе непростий час. Але хочемо, щоб ти знав, що ми з тобою. Розуміємо, що ти став заручником цієї ситуації", - сказали у зверненні до П'ятова бійці.

"Ми знаємо твою проукраїнську, щиру позицію. Ми відчуваємо твою підтримку. Тож знай: ми завжди підтримуємо тебе і ніякі інформаційні війни не змусять нас засумніватися в твоїй щирості. Ти - щирий українець і патріот", - додали вони.