"Вороги вітчизни": у Росії вчинили наругу над українським парламентом

"Вороги вітчизни": у Росії вчинили наругу над українським парламентом
Фото: Покажчик на підлозі в Манежі (facebook.com/leonid.gozman.77)

Акція Російського Військово-історичного товариства обурила відомого політика

Прохід на виставку, присвячену міфів про Другу світову війну, яка проходить в Москві, позначений стрілками на підлозі: "Гітлер", "Гозман", "Геббельс", "Верховна Рада". Про це повідомив відомий російський політик Леонід Гозман.

За його словами, в залах виставки на підлозі розміщені висловлювання про війну, зміст яких не поділяють організатори заходу.

"На моє запитання, що означає розміщення на підлозі даних висловлювань та імен, в тому числі, і мого імені в сусідстві з іменами Гітлера і Геббельса, співробітники виставки пояснили мені, що це зроблено для того, щоб відвідувачі могли "поштовхати ногами" або "витирати ноги" про імена ворогів вітчизни", - написав політик у своєму блозі на сайті "Эхо Москвы".

Гозман зазначив, що в даному випадку, очевидно, що мова йде не просто про конкретних людей, а про "п'яту колону", ненависть до якої вже не перший рік розпалюється провладними ЗМІ".

"Ви, представники вищої виконавчої влади Росії, члени уряду країни робите зараз рівно те, що вісімдесят років тому робили керівники Третього Рейху, готуючи Голокост. Роки три тому я написав, що НКВС і СМЕРШ-НКВД, по суті, не відрізняються від СС і гестапо і повинні розглядатися як злочинні організації. Тепер змушений констатувати, що і сьогодні у вищому керівництві моєї країни присутні люди, що мало відрізняються від нацистів", - додав Гозман.

 

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ТРЕТІЙ РЕЙХ Голові Російського Військово-історичного товариства, Міністру культури РФ пану М...

Опубліковано Leonid Gozman 30 листопад 2016 р.

Російський політик також нагадав прокремлівським пропагандистам, що "частина тих, кого переслідували такі як ви", вижили і змогли налагодити нове життя.

"А ось таких, як ви, повісили!" - підсумував він.

До речі, Європарламент схвалив резолюцію про протидії російським ЗМІ.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся