ua en ru

"Врата ада": у Києві згоріли відразу чотири автобуси

"Врата ада": у Києві згоріли відразу чотири автобуси Фото: Палаючий автобус (facebook.com-ulpravda73)

Інцидент стався на вулиці Стеценка

9 березня в Києві загорілися відразу чотири автобуса. Інцидент стався на вулиці Стеценка. Пожежа почалася в одному з приміщень автотранспортного підприємства. Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці Влад Антонов.

"Ворота пекла: в Києві на АТП згоріли 4 автобуси. У п'ятницю, 9 березня, на вулиці Стеценка загорілися автобуси. Пожежа почалася в одному з приміщень автотранспортного підприємства. Пожежа почалася близько 9:00 на вулиці Стеценка, 20-а. На цій території знаходиться АТП 27/37", - сказано в повідомленні.

За словами очевидців, пожежа почалася в одному з автобусів, які стояли в ангарі транспортного підприємства. У пожежі згоріли 4 автобуси. Співробітники ДСНС відзначають, що подія сталася через недбале ставлення до правил пожежної безпеки. На щастя, ніхто не постраждав.

"Врата ада": у Києві згоріли відразу чотири автобуси"Врата ада": у Києві згоріли відразу чотири автобусиСкріншот (facebook.com/vlad.life)

Нагадаємо, що у Києві палав бізнес-центр "Олімпійський". Під час гасіння вогню рятувальники евакуювали 10 людей з сусідніх приміщень на 23 поверсі.

Топ-5 найбільш небезпечних доріг у світі (Відео: STYLER.rbc.ua)