"Все дуже невчасно": Гарік Когородский оцінив книгу Ложкіна

Понеділок 21 березня 2016 11:49
"Все дуже невчасно": Гарік Когородский оцінив книгу Ложкіна
Фото: Гарік Корогодський (Facebook)

"Плюс за текст і жирний мінус за факт і таймінг", - озвучив свою оцінку епатажний бізнесмен

Епатажний бізнесмен Гарік Когородский висловив свою думку про книгу глави адміністрації президента України Бориса Ложкіна "Четверта республіка". Своєю оцінкою творчості політика Когородской поділився в Facebook.

"Те, що говориться в книзі, як і її склад, у мене не викликало не те що відторгнення - роздратування. Багато співзвучна тим, що кажу я, в тому числі своїм студентам", - написав бізнесмен.

ЗА ЛОЖКИНУНу, по-перше, я прочитав книгу.Так що готовий говорити по суті.А воно таке. Я б розділив на питання...

Опубліковано Гаріком Корогодски 21 березень 2016 р.

Когородский зазначив, що презентація книги була надто гучною і публічною.

"Багато хто говорить, що ця книга - послання, різним людям і інститутів, кілька зашифроване. Моя ж думка відрізняється - вважаю, що Ложкін захотів і зробив, не маючи на те прихованої мети. Чи мав він на те моральне право, як на саму публікацію, так і на подібну презентацію? Моя думка - немає однозначно. При тих реформах, які відбулися в країні (в сенсі не відбулися), при нинішньому стані економіки, при не оголошеної війни на сході країни - все дуже невчасно", - заявив він.

Нагадаємо, в мережі висміяли книгу глави адміністрації Порошенко.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся