ua en ru

Згадати все: Аваков розповів, як 16 годин просидів над е-декларацією

Згадати все: Аваков розповів, як 16 годин просидів над е-декларацією Фото: Міністру довелося провести за комп'ютером 16 годин (facebook.com)

Міністр внутрішніх справ незадоволений інтерфейсом бази даних і необхідністю внести туди все майно

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у своєму Facebook поскаржився на складний інтерфейс ресурсу для заповнення е-декларацій і повідомив, що на складання власного документа витратив 16 годин.

"Поразгадував ребуси абсолютно ідіотського інтерфейсу, пару раз особисто переконався як пропадає чернетка і введена інформація. Дав внутрішньо яскраво емоційно забарвлену характеристику авторам софта і "генію" постановника завдання. Помучив адвокатів і юристів – зрозумів, що на всі питання ні в кого немає відповідей і ...почав заповнювати по своєму розумінню. Витратив сукупно близько 16-ї години вечірньо-нічного часу і всього-то справ – пару ночей в Харкові переглянув всі картини, книжки і монети, напружив пам'ять, наколупав купу документів...", - написав глава МВС.

За його словами, в процесі заповнення е-декларації дісталося і його дружині, від якої Аваков зажадав надати реєстр всіх прикрас для подальшого декларування. При цьому почув від неї тонке зауваження про злодіїв-квартирних злодіїв, які раніше платили 10% "баригам" за наводку, а тепер заощадять, лише зазирнувши до реєстру.

Як повідомлялося, станом на вівторок, 18 жовтня, свої електронні декларації внесли в базу даних тільки дев'ять народних депутатів.