ru ua

Спалах кору в Києві: у столиці закрили цирк "Кобзов"

Спалах кору в Києві: у столиці закрили цирк "Кобзов" Фото: Цирк (facebook.com-MykolaKobzov)

Заборона буде діяти протягом місяця

У Києві тимчасово припинить роботу цирк "Кобзов", після відвідин якого десятки дітей захворіли на кір. Про це на брифінгу заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

"В даному закладі є один хворий. Він захворів ще в грудні. У зв'язку з тим, що працівники даного закладу не систематично проходять медогляди було прийнято рішення про припинення роботи цього закладу на території Києва", - сказав Поворозник.

Він додав, що заборона буде діяти протягом місяця.

Поворозник зазначив, що з початку 2018 року в Києві значно зросла захворюваність на кір За станом на 10 січня зареєстровано 61 випадок захворювання на кір, з них 49 випадків серед дітей. За попередніми даними, майже всі хворі діти не мали щеплення проти кору через відмови батьків.

За словами чиновника, в столиці не оголошено карантин, а проводяться профілактичні та протиепідемічні заходи

Також перший заступник голови КМДА повідомив, що, крім цирку "Кобзов", спалах кору була зафіксована в одній зі столичних гімназій.

"Керівники установ отримали рекомендації по особливому режиму утримання приміщень. Потрібно дотримуватися температурного режиму, регулярно провітрювати приміщення і робити вологе прибирання з застосуванням дезінфікуючих засобів. Крім того, рекомендується обмежити проведення спортивних і культурних масових заходів", - розповів він.

Відео: Брифінг (youtube.com/Київськаміськадержавнаадміністрація)

Нагадаємо, що в Київській дитячій інфекційній лікарні лікуються від кору діти, які перед Новим роком відвідали цирк "Кобзов" на Контрактовій площі. Батьки хворих дітей переконані, що зараження відбулося саме в цирку.