ru ua

Де зустрічати Новий 2018 рік: експерт назвала ідеальний варіант

Де зустрічати Новий 2018 рік: експерт назвала ідеальний варіант Фото: Новорічні іграшки (pixabay.com/Daria-Yakovleva)

Де зустрічати Новий 2018 рік і як краще відзначити свято в рік Земляного Собаки, щоб він став вдалим

Домашня обстановка стане кращим варіантом для святкування Нового 2018-го року, а на ялинку бажано повісити жовту або помаранчеву собаку. Про це в інтер'ю для Styler розповіла відомий український метафізика і парапсихолог Наталія Милагра.

Вона говорить, що наближається рік Собаки краще зустріти будинкуз колі рідних і близьких, адже це тварина звикає до певного місця і людям.

"Чим більше гостей, тим краще, так як завзятий сміх і позитивні емоції не тільки задобрят Земляну Собаку, але і увійдуть в Новий рік разом з боєм курантів", - вважає Милагра.

Парапсихолог каже, що будинок на свята варто прикрасити по-особливому і приділити увагу деталям.

Де зустрічати Новий 2018 рік: експерт назвала ідеальний варіант

Фото: Рік Собаки краще зустріти з самими близькими людьми (pixabay.com/JUrban)

"Звичайно, потрібно подбати, щоб на ялинці була присутня фігура собаки - бажано жовтого або оранжевого кольору. Кількість блискучою мішури краще звести до мінімуму, замінивши її декоративними елементами з тканини і щільного паперу: гірляндами, плакатами, панно і саморобними прикрасами. Подбайте про те, щоб освітлення в квартирі або будинку було яскравим і різнобарвним", - радить вона.

Також зверніть внимние на миготливі лампочки, переливаються абажури, тривимірну світлову інсталяцію, які привнест особливу нотку у святкування і порадує Собаку в Новий рік.

Нагадаємо, що за Східним календарем Новий 2018 рік буде роком Жовтої Земляний Собаки. У свої права рік Собаки вступить 16 лютого, але краще зробити Собаці подарунок і зустріти Новий 2018 рік з врахуванням його схильностей і смаків, щоб рік приніс щастя й удачу.

Також експерт каже, що згідно зі Східним гороскопом, це ідеальний час для створення сім'ї, народження дітей і придбання житла.

До речі, з'явилися нові фото новорічних приготувань в центрі Києва.