ua en ru

У онкохворого українського хлопчика після зустрічі Роналду покращився стан

У онкохворого українського хлопчика після зустрічі Роналду покращився стан Фото: Юра та Роналду (facebook.com)

Після нових аналізів, виявилося, що хлопчикові не потрібна операція по пересадці кісткового мозку

Герой проекту "Здійсни Мрію", 13-річний Юра Штрикуль, хлопчик з вадами слуху, який хворіє на лейкоз, повернувся з Мадрида, де зустрічався з зірками "Реала" Роналду і Модрічем.

Про це повідомляє ТСН.

Юрко подивився матч "Атлетико" - "Реал" на стадіоні "Вісенте Кальдерон" і потиснув руку своєму кумиру Кріштіану Роналду, а також Луці Модрічу.

Про онкохворого українського хлопчика Модріч дізнався від свого партнера по збірній Хорватії, капітана "Шахтаря" Даріо Срни. Його історія вразила Модріча.

Після першої поїздки закордон не тільки збулася мрія Юри, але і покращилися аналізи. Тепер хлопчикові не треба робити операцію.

Майже рік Юра живе в лікарні. До хвороби він грав у футбол, був нападником.

Футбол допомагає йому витримувати виснажливі курси хімії, він не пропускає жодного матчу, що дивиться по телевізору в палаті.

Юра побував на тренуванні улюбленого київського "Динамо". Але ще у нього була мрія, до здійснення якої він не вірив, - побачити на власні очі гру Кріштіану Роналду. Два тижні тому він навіть не здогадувався, що його чекає Мадрид.

Дивіться сьогодні у ТСН о 19:30 зворушливу історію здійснення мрії маленького вболівальника Юрка Штрикуля, хворого на ле...

Опубліковано Лідією Таран 21 листопад 2016 р.

Ведуча "Профутбола" на каналі "2+2" Саша Лобода провела кілька аукціонів з продажу речей відомих українських футболістів, щоб зібрати кошти для Юри.

Після поїздки в Мадрид, в Києві Юру зустріли куратори проекту "Здійсни Мрію" - Лідія Таран і Лобода. Його мама каже , що поїздка в Мадрид стала для сім'ї подвійним дивом.

Довгоочікувані результати аналізів вони дізналися дорозі додому. Аналізи повинні були показати, чи може організм впоратися з хворобою без пересадки кісткового мозку. Виявилося, що операція не потрібна, однак тривале лікування, як і раніше, необхідно.

Юрочко, ми щасливі, це не тільки твоя мрія здійснилася, а й ще нас і тисяч людей, які за тебе хвилюються і тобі допомага...

Опубліковано Лідією Таран 19 листопад 2016 р.

Раніше "Реал Мадрид" втілив у життя мрію 12-річного онкохворого українця.