ua en ru

ЗСУ зможуть ефективніше протистояти ворогу: екс-боєць АТО вказав на важливий момент в реінтеграції Донбасу

ЗСУ зможуть ефективніше протистояти ворогу: екс-боєць АТО вказав на важливий момент в реінтеграції Донбасу Фото: солдат ЗСУ (flickr.com/ministryofdefenceua)

Розширення можливостей армії сприятиме безпеці

Ухвалення закону про реінтеграцію Донбасу передбачає розширення повноважень українських військових в прифронтовій зоні. Про це заявив громадський активіст, екс-боєць батальйону "Артемівськ" Віталій Овчаренко в ефірі Oboz.TV.

На його думку, це дозволить ефективныіше протистояти підривній діяльності окупантів.

"Мені дуже подобається, що йде розширення і узаконення дій силовиків на прифронтовій території. Давайте говорити чесно, іноді до цього моменту силовикам доводилося діяти на межі законності. І тепер є розширення цих функцій, яке узаконить деякі дії військових і це сприятиме безпеці", - вважає Овчаренко.

За його словами, активність дій противника в тилу української армії не зменшиться, але тепер у наших силовиків буде більше можливостей з цим боротися.

Віталій Овчаренко про реінтеграцію Донбасу (відео: youtube.com/Ф. Фатмастер)

"Прифронтова територія тим і характерна, що є постійна нестабільність, заходять різні російські диверсійно-розвідувальні групи, шпигуни. Силовики будуть відчувати певну свободу дій і зможуть більш ефективно протистояти цьому", - підкреслив Овчаренко.

Нагадаємо, експерт озвучив песимістичні прогнози повернення окупованого Донбасу до складу України.