ru ua

Все перебрехали: росЗМІ запустили фейк про привітанні Путіна Кравчуком

Все перебрехали: росЗМІ запустили фейк про привітанні Путіна Кравчуком Фото: Леонід Кравчук (life.ru)

Прокремлівські так звані журналісти в черговий раз видали бажане за дійсне

Перший президент України Леонід Кравчук привітав російського президента Володимира Путіна з днем народження, але не бажав йому "підняти Росію на ту висоту, якої вона гідна", про що раніше писали пропагандистські ЗМІ.

У коментарі виданню "Ділова столиця" радник Кравчука Оксана Сибірцева розповіла, що у своєму привітанні для російського гаранта український екс-президент попросив того припинити війну.

Сибірцева розповіла, що Кравчуку напередодні зателефонували російські журналісти з проханням привітати Путіна з днем народження, і Леоніду Макаровичу було незручно відмовити. Однак у своєму привітанні перший президент закликав Путіна припинити військову агресію по відношенню до України, щоб не вмирали невинні люди, а тисячі людей були змушені покидати свої домівки в пошуках мирного життя.

Раніше на пропагандистському сайті НСН з'явилася інформація про те, що Леонід Кравчук привітав Путіна з днем народження. Але пропутінські журналісти перекрутили слова нашого екс-президента. За їх інформацією, Кравчук нібито сказав наступне: "Володимир Володимирович зараз має можливість, користуючись своїм іміджем і підтримкою в країні, підняти Росію на таку висоту, якої вона гідна - на дуже велику висоту".

До речі, у день народження Путіна в мережі з'явився хештег ЧтобТыСдохВВП.