ВВС "приписали" окупований Крим Росії

ВВС "приписали" окупований Крим Росії
Фото: Кримськотатарський прапор (facebook.com/ayshe.umerova)

Незабаром відео було видалено

Британська громадська телерадіомовна організація ВВС опублікувала анонс міст чемпіонату з футболу 2018 року, в якому окупований Крим зображений частиною Росії. На це звернув увагу прес-секретар Європейської служби зовнішньополітичної діяльності Адам Казновськи на своїй сторінці в Twitter.

Відео, на якому півострів вказаний як частина РФ, було розміщено відео в розділі "спорт", однак незабаром його видалили.

ВВС "приписали" окупований Крим Росії

Скріншот поста (twitter.com/AdamKaznowski)

"Чому ця карта зображає Крим як частину Росії? Крим був незаконно анексований. Він є частиною України згідно з міжнародним законодавством, і повинен бути визнаний відповідним чином", - написав він.

Посол великої Британії в Україні Джудіт Гуф на своїй сторінці в Twitter зазначила, що сподівається на те, що це була всього лише помилка.

ВВС "приписали" окупований Крим Росії

Скріншот поста (twitter.com/JudithGoughFCO)

"Підозрюю, що це невинна помилка, яку, я впевнена, BBC виправить. Крим - це Україна", - написала вона.

Раніше стало відомо про страшні наслідки окупації Криму.

"Я не сумніваюся, що Крим повернеться до складу України, питання в терміни і способи повернення. За нинішньої окупації Крим - не стільки розчарування, скільки біль, адже окупанти висмоктують з півострова все, що можна", - сказав Тимчук.

За його словами, через водній блокади з боку України, через два-три роки грунтові води півострова будуть засолені і стануть непридатні до використання.

"І коли відновиться сільське господарство в Криму - напевно, питання десятиліть. Те ж стосується іншої інфраструктури. Ми можемо отримати "убитий" півострів. Якщо в 2014 році він був досить самостійним в економічному і фінансовому плані, то після деокупації Крим стане серйозним викликом для української економіки", - додав Тимчук.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся