ua en ru

"Ви будете нюхати, і вас будуть саджати": журналіст дав важливе попередження росіянам

"Ви будете нюхати, і вас будуть саджати": журналіст дав важливе попередження росіянам Фото: Москва (facebook.com)

Айдер Муждабаєв розкритикував поведінку росіян

Мешканці РФ отримають те, що самі бажали українцям і кримським татарам, які постраждали від російських військових. Про це у Facebook повідомив журналіст Айдер Муждабаєв.

"Ви світилися від щастя, коли ваші мусора висадилися в Криму і відняв у землю України, а у кримських татар батьківщину. Тепер підмосковні мусора вас гвинтять і садять за те, що ви не хочете нюхати сморід з сміттєвого заводу. Але ви будете його нюхати, і вас будуть саджати", - зазначив Муждабаєв.

Журналіст додав, що під Москвою затримали учасників пікетів проти сміттєспалювального заводу.

"Коли садять кримських татар, вас це не турбує. Та й плювати на вас. Ви плескали, ви мовчали, коли ваш рейх позбавляв інших нормального життя, просто життя, мрії, свободи. Але ви при цьому самі — раби, і отримуєте те, чого бажали іншим: безправ'я і насильство. Як пише Бабченко, це вже добре, але мало. Усі бажання мають виконуватися", - наголосив журналіст.

"Ви будете нюхати, і вас будуть саджати": журналіст дав важливе попередження росіянам

Скріншот поста

Нагадаємо, Айдер Муждабаєв різко засудив арешт судом одессого активіста Сергія Стерненко. Патріоту інкримінують "організацію масових заворушень" під час протестів проти забудови Міського парку в Одесі. Він може вийти тільки з заставою в 600 тисяч гривень.

"Сергій Стерненко, одеський патріот України, який зірвав концерт сволоти крымнашиста Райкіна, зараз посадили в СІЗО. Не за це, а за протидію одеським бандитам у забудові саду Дерібаса, засновника міста, який заповів свій сад навічно городянам. Що робити? Я не знаю. Думаю, штурмувати СІЗО і місцеву ментуру, керівництво якої якраз дало свідчення на Сергія", - зазначив журналіст.