ru ua

"Ви нас втратили": пропагандистська журналістка з РФ "пройшлася" по американцям

"Ви нас втратили": пропагандистська журналістка з РФ "пройшлася" по американцям Фото: Маргарита Симоньян (kremlin.ru)

Передачу транслювали також на каналі "Росія1"

Головний редактор пропагандистського телеканалу Russia Today і агентства "Супутник" Маргарита Симоньян розповіла, що в 90-их роках вона мріяла про Америку, як і її співвітчизники. Про це вона повідомила в інтерв'ю для головної аналітичної програми телебачення США "60 хвилин" на CBS.

Розмова з головним редактором відбулася в той момент, коли американський Мін'юст зажадав від RT зареєструватися в якості іноземного агента, тому Симоньян на початку розмови звернула увагу на можливість "дзеркальної відповіді".

"Змінилися не тільки мої погляди щодо США. Більшою чи меншою мірою змінилися погляди всіх росіян в 1999 році, коли ви стали бомбити Югославію...Для нас це був шок. Протягом 90-х років росіяни були закохані в Америку...Практично весь російський народ стояв і говорив: "Як нам зробити ще для вас щось приємне? Ми хочемо бути такими ж, як ви. Ми любимо вас". І потім, в 1999 році, - бац - ви розбомбили Югославію. На цьому все скінчилося. Ви відразу втратили нас", - сказала вона.

Передачу транслювали також на каналі "Росія1".

Відео: Маргарита Симоньян розповіла про США (YouTube/60минут)

Симоньян повідомила, що всі радянські люди мріяли поїхати в США і жити там. Однак після відвідин Америки розуміли, що демократичні принципи не відповідають дійсності.

Нагадаємо, що в мережі викрили фейк про процвітаючому СРСР.