ru ua

"Ви не розумієте як там": волонтер пояснила, чому в Україні жити краще, ніж за кордоном

"Ви не розумієте як там": волонтер пояснила, чому в Україні жити краще, ніж за кордоном Фото: Українці (UNICEF)

Деякі люди все ще вважають нашу державу країною третього світу

Іноземці люблять приїжджати в Україну, а самі українці при цьому думають, що живуть у якійсь поганій країні. Волонтер Наталя Юсупова пояснила на своїй сторінці в Facebook, чому наша держава краща, ніж багато інших.

"Продавець у магазині сумно озвучує свої думки: "Ну що ви хочете, це Україна – країна третього світу"... Я, яка часто виступаю з критикою влади, обслуговування та багато іншого, тут категорично не згодна. Іноземці, побувавши у нас в країні, кажуть: "Були в Україні, це рай! Тихо, спокійно, ціни прийнятні і найкрасивіші жінки!". Вони приїжджають і: "Вау, ми думали, тут Африка, а тут круто!", - написала вона.

"Ви не розумієте як там": волонтер пояснила, чому в Україні жити краще, ніж за кордоном

Скріншот поста (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

"Люди, ви коли порівнюєте і обурюєтесь, ви не розумійте як там. Ну да, ті, хто живуть і бувають на Заході, мають багато переваг, але тим не менш. У Лондоні, наприклад, багато в чому небезпечніше жити, ніж у Києві. Так і в інших столицях світу досить терактів і криміналу. Наш Київ чистий, красивий і дуже комфортний для приїжджих. При всіх недоліках, Україна гостинна країна і іноземці люблять сюди приїжджати. Так що, не так все погано, не вірте песимістів", - підсумувала Юсупова.

До речі, Анджеліна Джолі згадала про Україну в контексті насильства над жінками під час війни.