"Викинула Леніна і Сталіна": у Львові співробітниця музею відзначила 90-річчя

"Викинула Леніна і Сталіна": у Львові співробітниця музею відзначила 90-річчя
Фото: Віра Бонь (zik.ua)

Віра Бонь свій ювілей відсвяткувала на роботі

Своє 90-річчя відсвяткувала працівниця львівського музею Івана Франка Віра Бонь, сказано в сюжеті "Канал 24".

Ювіляр розповідає, як в перший раз відвідала будинок, де жив Іван Франко у Львові і дуже здивована експонатами.

"Коли ви заходили в той коридорчик, то знаєте, що тут стояло? Бюст Маркса, Енгельса, Леніна, Сталіна, з цього починалося. Потім ми це все потихеньку викинули", – ділиться Бонь.

У музеї багато речей було отримано у сина Івана Франка Тараса, який проживав у Києві. Згодом у музей запросили і доньку Ганну, яка показала, де в їх будинку стояли меблі.

"Робочий кабінет, і тут всі речі Франка: стіл, його праці, чорнильний прилад, свічка, а ще така дрібниця – сірники, а їм 100 років. Ось знайдіть у Львові таку коробку з такими сірниками", - розповідає Бонь.

Віра Бонь є ініціатором створення садиб Івана Франка в Нагуєвичах, Криворівні, а також музею Соломії Крушельницької у Львові.

До речі, друзі-байкери покійного екс-зятя Тимошенко Шона Карра хочуть відкрити в Ужгороді музей артиста. За півроку до смерті музикант купив тут будинок. Саме його планують перетворити на музей.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся